Ņiprs 61 gadu vecs “tantuks” apzog autobusa pasažieri

0 komentāri
Ņiprs 61 gadu vecs “tantuks” apzog autobusa pasažieri
Foto: F64

Tev noteikti jāizlasa

Pateicoties vērīgam pasažierim, policijai izdevies notvert kādu kundzi, kas Rīgas sabiedriskajā transportā veikusi kabatas zādzību.

Vakar ap pulksten 16.30 Rīgas Zemgales iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Ģimnastikas ielu, kur aizturēta kāda garnadze. Policisti ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka 1954. gadā dzimusi sieviete kādā autobusā bija novērojusi citas kundzes līdzi paņemto somu uz riteņiem.

Mirklī, kad cietusī 70 gadus vecā kundze nemanīja notiekošo, ļaundare no somas izvilka maku, kurā atradās aptuveni 100 eiro. Notiekošo pamanīja kāds autobusa pasažieris, kurš par notikušo paziņoja cietušajai, autobusa pieturā aizturēja garnadzi un izsauca policiju. Policisti 61 gadu veco sievieti nogādāja izolatorā, bet cietusī atguva nozagto maku un naudu.

Šobrīd pret aizturēto sievieti, kura arī iepriekš ir tiesāta par kabatzādzībām, ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Viņai par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas