Nežēlīga slepkavība Ogrē

0 komentāri

Ogrē, kādas mājas dzīvoklī neviena nemanīti risinājušies šausminoši notikumi – bojā gājusi 59 gadus veca sieviete, bet aiz restēm nonācis viņas dēls.

Lūk, tādi bija skarbie fakti – pusmūža vecuma sieviete bija mirusi, kā vēlāk noskaidrojās – jau iepriekšējā dienā, tātad ceturtdien. Policistiem pēc iespējas ātrāk vajadzēja atrast viņas nāvē vainīgo. Ģimeni, kas dzīvoja šajā dzīvoklī, visi kaimiņi raksturoja kā klusu un mierīgu un neviens nebija dzirdējis neko tādu, kas raisītu aizdomas par tik asiņainiem notikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumsargi ātri vien saprata, ka noziegumu nav paveicis svešinieks, tātad – vainīgo jāmeklē mirušajai tuvāko cilvēku lokā, turklāt drīz vien šis loks ļoti sašaurunājās.

Sievietes dēlu policisti aizturēja pēc sešām stundām. Aizturēšanu likumsargi raksturo lakoniski – iepsējams, ka vīrietis būtu mēģinājis bēgt, taču viņš vienkārši nepaguva, jo tika saņemts ciet zibenīgi. Neoficiāla informācija liecina, ka viņš noziegumu paveicis īpaši nežēlīgi. Proti – sievietei teju pavisam nogriezta galva un slepkava, kurš nevis uzreiz bēdzis, bet vēl visu nakti pavadījis nozieguma vietā, arī centies līķi pārvietot vai pat sadalīt, taču viņam tas nav izdevies.

Sociālajos tīkos jau klīst daznedažādas runas gan par aizturētā garīgo veselību, kas šķobījusies labu laiku pirms šiem asiņainajiem notikumiem, gan par to, ka policistiem par sievietes pazušanu ziņots jau slepkavības dienā, proti – dienu pirms viņi atlauza dzīvokļa durvis.

Ceturtdien, 21.augustā saņemts zvans no sievietes dzīvesbiedra, kurš lūdzis paskatīties, kas notiek dzīvoklī, jo sieviete neatbildot uz viņa zvaniem. Policisti aizbraukuši, paskatījušies. Istabā degusi gaisma, durvis neviens nav atvēris. Viņi būtu gatavi telpā iekļūt caur kaimiņu lodžiju, taču kaimiņienes nebija mājās. Kopumā neko aizdomīgu neviens nemanīja. Tikai nākamajā dienā viņi no dzīvokļa saimnieka saņēma atļauju atlauzt durvis un atklāja spelkavību. Tagad tas, kas klusi un mierīgi risinājies cilvēku degunpriekšā, neraisot ne mazākās aizdomas, šokējis un satraucis ikvienu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas