Netālu no jaunā prezidenta mājām notikusi zādzība

0 komentāri

Netālu no jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa mājām Ogrē, notikusi dzīvokļa zādzība. Cietušie apliecina – šī apkaime nepavisam nav droša.

Anastasija dzīvo Draudzības ielā Ogrē, kādas daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā. Nesen viņai vajadzēja doties uz Latgali, uz mammas bērēm, un, kamēr viņa bija prom, uz dzīvokli atnāca nelūgti ciemiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Viņi izsita tikai vienu loga stiklu balkona pusē. Mums teica, iespējams, viņi ar magnēta palīdzību atvēra visus metāla slēdžus. Tas bija naktī? Jā. Starp vieniem un diviem,” notikumus atstāsta cietusī sieviete.

Nozagto mantu saraksts ir vairāk nekā iespaidīgs – divi plazmas televizori no lielās istabas un virtuves, videokamera, planšete, mobilais tālrunis un dažādi citi sadzīves priekšmeti.

Aizejot zagļi aiz sevis atstājuši pārsteidzošu kārtību un neko neesot izvandījuši. Anastasiju gan visvairāk satraucis akmens, ko viņa atrada pie savas gultas. Logs neesot pilnībā izsists, tātad – zagļi to paņēmuši līdzi istabā, Dievs vien zina, kādu mērķu vadīti. Tagad cietusī domā gan par restēm balkonam, gan par signalizāciju, un policistiem viņa tā īsti vairs netic.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas