Nepilngadīgām meitenēm atrakcijas ar motorolleru beidzas ar avāriju

5 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Rumbulas mazdārziņu teritorijā neatliekamā medicīniskā palīdzība un ceļu policija iegriežas visai reti. Taču ārkārtas gadījums fiksēts ceturtdienas vakarā, kad avārijā smagi cieta divas nepilngadīgas meitenes – viņas ar motorolleru iebrauca grāvī.

Rumbulas dārziņu jaunieši vakaros parasti pulcējas centrā – Jāņogu ielā pie veikala. Tāpat arī vakardiena nebija izņēmums – daži puiši un meitenes sapulcējās uz “tusiņu”, jo, kā tautā saka, – kopā jautrāk. Jautrība beidzās ar to, ka divas meitenes palūdza vienam no puišiem izbraukt ar motorolleru. Puisis ilgi “lauzās”, taču tika pierunāts.

Tagad meitenes cietušas visai smagi. Atlikusī vasara, visticamāk, būs jāpavada klibojot un ārstējot sasitumus un nobrāzumus.

Video:

5 komentāri

TOP komentāri

 • Tontonc vainigs
  0

  Tontonc vainigs

  Jorens nemak rata močit, parava izputejam klemmi. Tad nabaga tontonam bija jataisa vina rolleris. A tontons nemak labi enen rata, tapec deva mazajaam izbraukt

  19.10.2015 00:17

 • wtf
  0

  wtf

  Kāds te sakars ar pilngadību , rollera tiesības ir no 14 gadiem.

  05.08.2015 01:14

 • Ig
  0

  Ig

  Viņa rollis?

  04.08.2015 16:35

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas