Nepieskatīti suņi sabojā izmazgātu un laukā izkārtu veļu

0 komentāri

Kad ārā valda gada siltajiem mēnešiem raksturīgs laiks, to jūt ne tikai cilvēki, bet arī dzīvnieki. Jelgavā asinis straujāk sāka ritēt divu suņu dzīslās, radot neērtības tiem, kas izmazgāto veļu grib izžāvēt.

“Suņi saostījās un devās rosīties uz trešo pagalmu, kur saimniece nupat uz veļas auklas bija izkārusi izmazgātas drēbes. To plīvošana piesaistīja dzīvniekus, savukārt veļas saimniecei tā galīgi nebija pa prātam,” ziņo raidījums Degpunktā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neapmierinātā kundze pieņēma lēmumu suņus sodīt, talkā saucot policistus.

Policisti brauca pie sievietes, sēdināja viņu automašīnā un sāka viņu “vizināt” pa rajonu, lai kundze varētu norādīt uz vainīgajiem suņiem. Sieviete suņus ātri vien atrada un drīz vien izdevās noskaidrot arī nebēdņu saimnieces, kurām nu būs jāatbild par savu kustoņu pastrādātajiem nedarbiem.

Suņu saimnieces policistiem apsolījušas arī atlīdzināt nodarītos zaudējumus, ja viņu kustoņi pavasara dullumā būs sabojājuši kādu no drēbēm, kas bija izžautas uz veļas auklas.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas