Nekaunīgi kaimiņi rīko orģijas un nedod mieru pensionārei

0 komentāri

Raidījuma Degpunktā palīdzību pirms pāris dienām lūdza kāda skatītāja, kura jau gadiem ciešot no kaimiņu, narkomānu bezkaunības un nepārtrauktajām ballītēm. 

Nedienas ar kaimiņiem sākušas dienā, kad virs kundzes mitekļa dzīvojošais kungs savu īpašumu izīrējis kādam jaunietim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tad sākās orģijas, izvirtība, zāles pīpēšana, trokšņi.  Šķiet, naktīs viņi nekad neguļ. Viesi nāk naktīs, pēc divpadsmitiem. Ja es pieklauvēju vai uzkliedzu, viss turpinās vēl skaļāk. Sit pa griestiem, vannu,” stāsta sieviete.

Lai arī pāris gadus kundze cietusies un klusējusi, pēc kāda notikuma kāpņu telpā viņas mērs bijis pilns. Vakara pusē, atgriežoties mājās, sieviete piedzīvojusi laupītāju uzbrukumu.

”Es tikai atceros, ka uzkāpu kādus piecus pakāpienus, kad man no aizmugures iesita ar kādu priekšmetu. Es aizlidoju  un zaudēju samaņu,” stāsta Valentīna.

Ļaundaris nolaupījis sievietes somiņu, kurā atradusies visa pensija, bet kundze, kura šajā uzbrukumā guvusi visai nopietnus ievainojumus, pēc notikušā izvirzījusi versiju, ka ar šo noziegumu saistīts tas pats kaimiņš, kurš gadiem neļaujot viņai mierīgi dzīvot.

Arī pēc laupīšanas situācija nav uzlabojusies, dzīvoklī ievācies iepriekšējā īrnieka paziņa, un nekaunīgo kaimiņu terors turpinājies.

Pensionāre, kura intervijas laikā neatklāj savu seju, baidoties no izrēķināšanās, līdzi paņēmusi veselu dokumentu kalnu. Par nebūšanām šajā namā informēti Valsts un pašvaldības policisti, prokuratūra, pilsētas dome un namu pārvalde.

Diemžēl joprojām miera šeit neesot ne dienu, ne nakti.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas