Neapskaužama situācija – rakšanas darbu dēļ Vecumnieku pusē cilvēkiem jādzer dīķa ūdens

0 komentāri

Saņemtas ziņas no Vecumnieku puses – kāda sieviete sūdzas, ka blakus notiekošo rakšanas darbu dēļ viņai vairs nav tīra dzeramā ūdens.

Antoņina dzīvo Vecumnieku novada Stelpes pagastā jau daudzus gadus, taču tieši tagad sievietei sākušās tādas problēmas, kādas viņa nav pieredzējusi. Pāri ceļam tiekot rakts grāvis, ūdens tekot uz viņas ceļa pusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tagad viņi ir izlēmuši te izrakt grāvi. Tur ir purvs. No turienes varēja ūdeni novadīt pa sešmetrīgu grāvi, kas ir tālāk, bet viņi izraka tur, mazliet tālāk. No sākuma ūdens nāca nedaudz, grāvis nebija dziļš,” stāsta sieviete.

Tad grāvis esot padziļināts, esot nomainīta caurule, kas zem ceļa iet uz sievietes zemesgabalu, un grāvja ūdens sabojājis kundzes dzeramo ūdeni. Dzeramais ūdens atrodas dīķī.

“Mums atslēdza ūdeni, dzeramā ūdens nav. Mēs dzeramo ūdeni ņemam no dīķa. Kas tagad notiek dīķī? No otras ceļa puses tek ūdens. Kāds ūdens ir, tādu dzeram,” pauž Antoņina.

Policija, ko kundze izsaukusi, sazinājusies ar vides dienestu. Dienesta darbinieki atbraukuši un nolēmuši, ka dīķī piesārņojums neesot konstatēts. Visticamāk, ka dīķis te vērtēts kā dīķis, nevis kā dzeramā ūdens ieguves vieta un ka ar dīķi viss esot kārtībā. Sievietei ieteikts izrakt aku.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas