Narkomāns tiek pieķerts ”rakājoties” upura interneta bankā

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā nepatīkamus mirkļus piedzīvojusi kāda Purvciema iedzīvotāja. Lielvārdes ielā, netālu no trolejbusu galapunkta kundze kļuvusi par laupītāja upuri. Vīrietis sagaidījis mirkli, kad tuvumā neviena nav un tad, meties uzbrukumā. Viņa mērķis, kundzes rokās esošā somiņa.

Pēc notikušā, cietusī kundze nonākusi mediķu aprūpē, savukārt uz notikuma vietu izsaukti policisti uzsākuši ļaundara medības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī likumsargi atklāj, ka puisis agri vai vēlu tāpat tiktu noķerts, jo inspektoriem jau bija izdevies noskaidrot precīzu viņa aprakstu un pazīmes, šoreiz noziedznieku iegāzusi paša muļķība un ložņāšana aplaupītās sievietes internetbankā.

Tikai pāris stundas pēc šī atklājuma, ļaundaris notverts, saslēgts roku dzelžos un nogādāts iecirknī. Kā stāsta Gatis Detlavs, aizturēšanas laikā pie jaunieša policisti atraduši gandrīz astoņus gramus amfetamīna, kurus puisis iegādājies par nolaupīto naudu.

Izrādās, ka viņš pirms pāris mēnešiem sācis lietot narkotikas un noziegumu paveicis, lai varētu turpināt piekopt šo, nebūt, ne lēto hobiju.

Tomēr, par spīti šim visai smagajam noziegumam un tam, ka cietušajai sievietei būs nepieciešams krietns laiciņš, lai atgūtos no pārdzīvotā, pārsteidzošākais šajā stāstā ir tas, ka tiesa lēmusi, ka līdz izmeklēšanas beigām jaunais vīrietis var atrasties uz brīvām kājām.

Šobrīd, pret viņu uzsākti trīs kriminālprocesi, par četriem dažādiem likumpārkāpumiem un šī vēlme iedzīvoties, nu var maksāt pat desmit brīvības gadus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas