Nakts aizsegā, ar degšķidruma pudelēm bruņojušies ļaundari, ielaužas Baložu baznīcā

0 komentāri

Baložu Vissvētās Dievmātes Bogoļubskas ikonas pareizticīgo draudzes baznīcas būvniecība Baložos norit jau gandrīz trīs gadus. Pēdējā laikā šī vieta jau vairākkārt pievilinājusi ļaundarus, taču pirms pāris dienām ēkas jaunbūve gandrīz pārvērtusies krāsmatās.

Uz Purva ielu nosūtītā likumsargu ekipāža notikuma vietā ieradusies pāris minūšu laikā. Tur vīriem, ar lukturīšiem izgaismojot tumšo teritoriju, izdevies pamanīt divus stāvus, kas tumsas aizsegā ieskrien nepabeigtajā baznīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī abi vīrieši centušies noslēpties, policistiem viņus izdevies panākt, un viņi saslēgti roku dzelžos.

Tāpat policisti baznīcā uzgājuši vairākas maskas. Acīmredzot ļaundari bija rūpīgi gatavojušies šim uzbrukumam.

Pēc aizturēšanas abi notvertie vīrieši, kuri tā arī neatklāja savas rīcības motīvus, nodoti kolēģiem no Valsts policijas. Šobrīd pret abiem ierosināts kriminālprocess un aizdomās turētie apcietināti.

Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks izsaka lielu pateicību modrajiem iedzīvotājiem, jo, tikai pateicoties viņiem, izdevies paglābt pareizticīgo baznīcas būvi.

Notikuma vietā redzētais liek domāt, ka, ierodoties tikai pāris minūtes vēlāk, policistiem šeit vairs nebūtu ko darīt – atrastais degšķidruma daudzums šādu koka būvi pelnos pārvērstu dažu minūšu laikā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas