Munkevics par kukuļošanu tiek cauri sveikā tikai ar naudas sodu

0 komentāri

Pie maigāka soda ceturtdien ticis kukuļošanā apsūdzētais bijušais Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics un bijušais Jūrmalas ātrās palīdzības valdes loceklis Normunds Pīrants. Tiesa viņiem cietumsoda vietā piesprieda naudas sodus.

Munkevics un Pīrants tiek apsūdzēti par to, ka 2010. gadā centušies ar 5000 latu piekukuļot domnieci Ivetu Blauu, lai nodrošinātu, ka Munkevics iztur domē plānotu neuzticības balsojumu.

Iepriekš tiesa viņiem bija piemērojusi attiecīgi četru un trīs gadu cietumsodus, bet šo spriedumu nācās atcelt, jo tiesneses pārkāpa apspriedes noslēpumu.

Tagad tiesa Munkevicam piesprieda 49 950 eiro naudas sodu, bet Pīrantam – 47 360 eiro. Sodu maigums tiek skaidrots ar to, ka ir pārkāptas apsūdzēto tiesības uz lietas izskatīšanu saprātīgā termiņā. Ne prokurore, ne paši apsūdzētie pagaidām neatklāja, vai spriedumu pārsūdzēs.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas