Mirkļa neprāts? Jelgavā bez īpaša iemesla ļaundaris sadauza kādu Opel

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Mirkļa neprāts vai spontāna zādzība? Jelgavā kāds parasts Opel zīmola automobilis bez īpaša pamata cietis jaunieša sarīkotā uzbrukumā. 

Jelgavā, Lāčplēša ielā, kāds no vietējiem iedzīvotājiem jau ilgu laiku pie mājas atstājis savu automašīnu Opel Vectra. Automašīna stāvējusi, nevienu nav traucējusi. Tā tas bijis līdz kādai darba dienas naktij, kad “opeli” kāds ļaundaris izvēlējās par savu uzbrukuma objektu.

Foto:

Uzbrukumā automašīna pamatīgi cieta – tai izsisti vairāki stikli, priekšējie lukturi, nolauzta radio antena, izdemolēts arī salons, izrauti aizdedzes vadi. Īsāk sakot, “opelī” sarīkots kārtīgs grautiņš.

Automašīnas sitējs, kā var noprast, nav bijis nekāds ātrais skrējējs, jo brīdī, kad atbraukuši policisti, viņš paguvis tikai iemukt piemājas krūmos un mēģināt saplūst ar vidi.

Aizturētajam ir 25 gadi. Kāpēc puisim tik ļoti traucējusi vienkāršā automašīna, nav skaidrs. Iespējams, tas bijis kāds mirkļa neprāts, ko mēdz izraisīt stiprie dzērieni. Kaimiņi gan pieļauj, ka automašīnas salonā atstāts kaut kas, kas vīrietim šķitis saistošs, un uzbrucējs, no sākuma izsitis logu stiklus, vairs nav spējis apstāties.

Video!

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas