Milzu liesmas izposta vēsturisku celtni Kandavā

0 komentāri

Otrdienas, 6. oktobra, pēcpusdienā Kandavā, Sabiles ielā, izcēlās pēdējā laikā vērienīgākais un bīstamākais ugunsgrēks valstī. Pagaidām nezināmu iemeslu dēļ uzliesmoja trīsstāvu ēka 900 kvadrātmetru platībā.

Liesmas draudēja pārmesties arī uz citām mājām, un, ja glābēji nesāktu tās laistīt ar ūdeni, pastāvēja draudi visai Kandavas vecpilsētai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī kā pūlējās ugunsdzēsēji, dienas beigās no ēkas jumta nekas nav palicis pāri. Pilnībā izdedzis trešais stāvs, otrais cietis daļēji, pirmais stāvs, kurā atradies veikals, tagad ir pilns ar ūdeni.

Foto:

Iespējamais aizdegšanās iemesls meklējams tieši dzīvoklī, kas bija iekārtots pa visu trešo stāvu. Kas tieši aizdedzies, to skaidros policija.

Iespējams, ugunsgrēks izcēlies elektroinstalācijas vai apkures iekārtas dēļ, bet policijai vēl jāpārbauda arī versija par ļaunprātīgu dedzināšanu, kaut gan gaišā dienas laikā parasti šādi noziegumi netiek īstenoti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas