Mežā atrod ar egļu zariem apklātu zagtu Range Rover automašīnu

0 komentāri

Ja automašīna ir tā dēvētajā riska grupā, tās īpašnieks to cenšas maksimāli sargāt. Tomēr, ja neizdodas nosargāt un tā nokļūst zagļu rokās, visbiežāk atliek vien ar to samierināties. Zagtās mašīnas reti izdodas atrast, taču, kā izrādās, ir arī veiksmes stāsti. Tā vakar Ķekavas novadā atrasta uzņēmuma Olainfarm nozagta automašīna Range Rover, kuras vērtība tiek lēsta vairākos desmitos tūkstošos eiro.

Vakar ap pulksten pieciem pēcpusdienā kāds garāmgājējs bija liecinieks pavisam dīvainam skatam. Ja vienkārši mežā atstāta automašīna neliktos tik aizdomīga, tad šoreiz krūmos esošais spēkrats Range Rover bija apklāts ar zariem, tas bija gana labs iemesls, lai piezvanītu policijai. Mašīna izrādījās zagta, un mežs acīmredzot bija izvēlēts kā pagaidu slēpnis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti drīz vien noskaidroja, ka ar egļu zariem apklātais auto Range Rover Evoque pavisam nesen nozagts Olaines novada teritorijā.

Uzņēmums Olainfarm apstiprināja, ka tas ir viņu lietošanā esošs spēkrats, kas tik tiesām pazudis un nupat, nupat laimīgi atgūts. Tiesa, mašīna patlaban esot servisā, kur vēl jākonstatē, kādus bojājumus zagļi tam nodarījuši un kādas būs remonta izmaksas.

Uzņēmumā atklāj, ka ārēji spēkratam redzamu bojājumu neesot, taču iekšpusē gan zagļi plosījušies – salons esot sabojāts. Visticamāk, ka noziedznieki tajā meklējuši GPS raidītāju, kura tur, pēc neoficiālas informācijas, it kā vispār neesot bijis.

Jāpiebilst, ka slēpnis mežā ir labi noskatīta vieta, lai automobili varētu transportēt tālāk uz Lietuvu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas