Melnie deviņdesmitie: “sātana apsēsta” sieviete mēģina nogalināt ģimeni

0 komentāri

Vēsturē ir daudz lietu, par kurām plašākai sabiedrībai nav bijusi iespēja uzzināt. Deviņdesmitajos gados policijai nācies atrisināt situāciju ar kādu, šķiet, sātana apsēstu sievieti, kura centusies nogalināt savu māti un meitu.

Ivetai ir 27 gadi, viņa strādā par sekretāri, dzīvo šķirti no vīra un viena audzina meitu. Sieviete aizturēta pēc tam, kad mammas mājās Rīgas centrā sarīkojusi slaktiņu. Bet pirms šiem traģiskajiem notikumiem Iveta satikusies ar kādu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iveta stāsta, ka pirms naža paņemšanas rokās viņa nonākusi tādā kā miglā. Kaut kas viņā iemiesojies un licis sludināt apokalipsi un cilvēces bojāeju. Iveta skaitījusi lūgšanu un dūrusi, vispirms mammai, tad meitai, atkal un atkal.

Iveta atzīst, ka viņas māsa ar vīru ir iesaistīti reliģiskā sektā, bet viņai pašai ar to nav nekāda sakara. Notikušais bijusi kā mirkļa apskaidrība, tikai runājis sātans, nevis Dievs.

Atzīšanās noziegumā Ivetai nešķiet loģiska, lai gan policijai ir neapgāžami pierādījumi par viņas vainu. Sieviete paliek pie sava – ar viņas ķermeni rīkojies cits cilvēks, cita cilvēka gars, kurš viņu visu laiku vēro un vada.

Galu galā Iveta no apjukušas sievietes pārvēršas par meli, apgalvojot, ka policijas izolatorā tiek ierobežotas viņas cilvēktiesības. Iveta izdzīvoja, tāpat kā pēc daudzajiem ievainojumiem izdzīvoja viņas mamma un meita. Diemžēl mazā meitene uz visiem laikiem palika bez mātes, jo pēc tam vēl daudzi gadi Ivetai bija jāpavada trako kreklā.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas