Melnā ledus dēļ avarē auto un pasažieru autobuss

0 komentāri

Melnais ledus šodien, 15. janvārī, atkal bijis par iemelsu nevienai vien avārija. Kāda no tām notika netālu no Rīgas. Avarēja kādas sievietes vadīta vieglā mašīna un pasažieru autobuss.

Par situāciju, kas 15. janvārī valdīja uz Daugavpils šosejas pie iebraukšanas Salaspils novadā, var teikt – ar slidām šo posmu mērot būtu krietni vien vieglāk, nekā ar ziemas zābakiem. Nav nekāds brīnums, ka kādas sievietes vadīts auto saslīdēja, aizķēra ceļa vidus barjeras, un autovadītāja nekādi vairs nespēja atgūt vadību pār spēkratu. Viņai aiz muguras savukārt brauca autobuss, kurš arī nepaguva nobremzēt un abas mašīnas sadūrās. Sieviete atzīst – ceļš bija ļoti slidens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa atklāj, ka golfam diemžēl neesot Kasko apdrošināšanas, tāpēc diena izvērtusies izcili neveiksmīgi. Mašīna ir pamatīgi sabojāta. Savukārt autobusa vadītājs no jebkādiem komentāriem kategoriski atteicās.

Izdevās noskaidrot vien, ka autobusā bijuši pasažieri, neviens no viņiem neesot cietis. Visi nogādāti galamērķī ar nākamo autobusu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas