Meklēšanā izsludinātais Atis Artemjevs un viņa dēls joprojām nav atrasti

0 komentāri

Policijas meklēšanā izsludinātais modes mākslinieks Atis Artemjevs, kurš svētdien izņēma savu dēlu no krīzes centra un devās nezināmā virzienā, joprojām nav atrasts, apstiprina likumsargi.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins telefonsarunā ar Skaties.lv apliecināja, ka Artemjevs un aizvestais bērns joprojām nav atrasti. Plašākus komentārus par meklēšanu viņš atteicās sniegt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstījām, ka policijas meklēšanā ir izsludināts modes aprindās pazīstamais mākslinieks Atis Artemjevs, kurš 22. maijā no krīzes centra paņēmis savu bērnu un devies šobrīd nezināmā virzienā.

Aizvestā bērna mātes advokāts Guntis Lauskis sarunā ar Skaties.lv norādīja, ka iepriekš Artemjevs jau bija rīkojies līdzīgi un viņam bija aizliegts tuvoties bērnam.

Krīzes centrā bērns atradies, jo bijusi nepieciešama rehabilitācijai pēc tam, kad Artemjevs, neinformējot māti, bija izņēmis bērnu no bērnudārza, un 39 dienas turējis pie sevis, kamēr mātei bijušas ierobežotas iespējas komunicēt ar savu bērnu, norāda advokāts.

Kā norāda policijā, Artemjevs ir izsludināts meklēšanā pēc tam, kad policijai neizdevās ar viņu nedz sazināties, nedz sastapt iespējamās atrašanās vietās.

Bērna pazīmes: piecus gadus vecs, augums ap 103 cm, bija ģērbts zili-sarkanā kreklā, gaiši zilās džinsu biksēs un zilos apavos.

Ikvienu, kurš ir redzējis vai kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, aicinām nekavējoties ziņot pa tālruni: 67086000; 67086044; 27892080 vai 110.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas