Meklēšanā izsludināta persona uzbrūk ”taksistam”

0 komentāri

Vakar, 30.maijā, pie Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem vērsās pēc palīdzības kāds taksometra vadītājs, kurš kārtības sargiem pastāstīja, ka divas personas, kuras atvestas no Jūrmalas, atsakās maksāt par taksometra pakalpojumiem.

Turklāt viens no pasažieriem, būdams stiprā alkohola reibumā, izturējies pret taksometra šoferi agresīvi, pat centies uzbrukt, kā rezultātā taksometra šoferis uzbraucis ietves apmalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Transportlīdzeklim radīti bojājumi, kuru dēļ tam nevarēja pārslēgt ātrumus. Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka agresīvā pasažiera līdzbraucēja izsludināta meklēšanā, drošības līdzeklis – apcietinājums. Agresīvais vīrietis un viņa kompanjone aizturēti. Visas notikumā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā turpmākai lietvedības nodrošināšanai.

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss nosaka, ka personai, kas taksometru izsaukusi, par atteikšanos apmaksāt taksometra izsaukumu, ja izpildīti taksometra pasūtījuma nosacījumi, uzliek naudas sodu 15 eiro apmērā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas