Meitenei nozagts velosipēds. Palīdzēsim to atrast!

0 komentāri

Pārdaugavā nozagts velosipēds kādai jaunietei un viņa lūdz palīdzību tā atrašanā.

Elīne ar sociālo tīklu starpniecību lūdz palīdzību sava divriteņa atrašanā. Tas bija pieslēgts Mūkusalas ielā netālu no laikraksta Diena redakcijas ēkas.

Gazelle velosipēds ir brūnā krāsā, un tam ir brūns Brooks sēdeklis. Divriteņa īpašās pazīmes ir ieplīsis ķēdes aizsargs, bet priekšējā riepa ir šaurāka par aizmugurējo.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas