Mēģinot atsvabināt pūķi no augstsprieguma vadiem, zēns gūst plaukstu apdegumus

0 komentāri

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 12 gadus vecam zēnam Rīgā, kurš, mēģinot atsvabināt augstsprieguma vados aizķērušos pūķi, guvis abu plaukstu apdegumus, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādai 14 gadus vecai meitenei un 17 gadus vecai jaunietei Rīgā, kurām konstatēta saindēšanās ar alkoholu. Tāpat mediķi konstatējuši, ka arī kāds 16 gadus vecs jaunietis Latgalē ir saindējies ar alkoholu

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meitenītei pēc izkrišanas no dīvāna smadzeņu satricinājums

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai septiņus mēnešus vecai meitenītei Latgalē, kura izkritusi no dīvāna, gūstot smadzeņu satricinājumu.

Savukārt kāds 10 gadus vecs zēns sev virsū uzrāvis karstu ūdeni, gūstot rokas, kakla un krūšu apdegumus. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Zāģējot zarus, vīrietim pa galvu trāpa akmens

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 29 gadus vecam vīrietim, kuram, zāģējot koka zarus, pa galvu trāpījis akmens mūra fragments.

Malēja skaidroja, ka vīrietis zāģējis koka zarus, līdz viens no tiem uzkritis uz akmens mūra. Savukārt tas licis kādam akmens fragmentam atdalīties, trāpot vīrietim pa galvu. Cietušais nogādāts slimnīcā ar galvas smadzeņu satricinājumu.

Tāpat mediķu palīdzība bija nepieciešama Zemgales reģionā kādai 59 gadus vecai sievietei, kurai, mežmalā cērtot krūmus, no rokas izkritusi mačete un uzkritusi uz kājas. Cietusī nogādāta slimnīcā ar grieztu brūci.

Savukārt kāds 33 gadus vecs vīrietis Vidzemes reģionā, cērtot malku, iecirtis sev rokā. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Tāpat mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam iereibušam vīrietim Kurzemē, kuram pēc ilgstošas gulēšanas ezera malā konstatēta vispārēja ķermeņa atdzišana.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1235 izsaukumus, no kuriem 204 bija saistīti ar traumām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas