Māsai pazudis brālis. Lūdz palīdzēt atrast Modri

1 komentārs

Pēdējās ziņas par Modri Baltiņu ir no 17. decembra – zināms, ka viņš runājis par tālruni plkst. 15.00, un tad puisis atradās Vecrīgā, Kaļķu ielā 1. Kopš tā laika nekādu ziņu par viņu tuviniekiem vairs nav, un viņi lūdz palīdzību atrast Modri.

“Ja kāds ir viņu redzējis vai zina, ar ko viņš varētu būt bijis kopā, lūdzu, padodiet ziņu. Manai ģimenei tas ir ļoti svarīgi,” sociālajā tīklā Facebook raksta Modra māsa Inga Baltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēkiem, kuriem ir kāda informācija par Modri, tiek lūgts sazināties ar viņa māsu Facebook vai zvanīt pa tālr.: +37126565304.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inga Baltiņa
    0

    Inga Baltiņa

    Pēdējo reizi manīts 27.decembrī.

    11.01.2016 21:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas