“Man nozaga auto” – policija aiztur vīrieti, kurš šādi centies izkrāpt naudu no apdrošinātājiem

0 komentāri

Policija aizturējusi automašīnas īpašnieku, kurš centies no apdrošinātājiem izkrāpt naudu par nozagtu automašīnu.

Valsts policija saņēmusi iesniegumu no kādas apdrošināšanas kompānijas, kurai radušās aizdomas par klientu – krāpnieku. Pagājušajā nedēļā policija aizdomās par krāpšanu aizturējusi 1975. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais maldinājis apdrošināšanas kompāniju un centies izkrāpt atlīdzību par nozagtu automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde 2015. gada jūlijā bija saņēmusi iesniegumu no 1975. gadā dzimuša vīrieša, kurš informēja, ka viņam nozagta automašīna Lexus RX 350. Ņemot vērā, ka nozagtā automašīna bijusi apdrošināta, vīrietis vērsies apdrošināšanas kompānijā ar pieprasījumu sniegt atlīdzību. Vīrietis, ļaunprātīgi neizpildot apdrošināšanas līguma prasības, maldinājis apdrošinātāju un uzrādījis neīstu un konkrētajai automašīnai neatbilstošu pretaizdzīšanas ierīci. Apdrošinātāji to pamanījuši un, saprotot, ka vīrietis centies izkrāpt naudu aptuveni 27 tūkstošu eiro vērtībā, vērsušies policijā.

Izmeklēšanas laikā Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicija noskaidroja vīrieša iespējamo atrašanās vietu un 18. februārī aizturēja 1975. gadā dzimušo vīrieti.

Šobrīd par krāpšanu, kas izdarīta lielā apmērā, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas