Mākslu mīlošam jaunietim nozog vērtīgu tehniku! Palīdzi atrast!

1 komentārs

Fotogrāfs Reinis Hofmanis lūdz palīdzību – viņš kļuvis par nekaunīgu zagļu upuri, kas viņam nodarījuši zaudējumus aptuveni divu tūkstošu eiro apmērā. Proti – Reinim vairs nav viņa datora Macbook Pro un tālruņa iPhone 5s. Abi pazuduši no Mākslinieku savienības telpām trešdien 30. septembrī.

Sapratis, ka ir apzagts, Reinis uzreiz sācis pazudušās lietas meklēt – jautājis cilvēkiem, vai nav ko manījuši, un skatījies videonovērošanas kameru ierakstus. Tur arī viņš ieraudzījis, kas, paslēptus zem jakas, sev līdzi aiznesis viņa telefonu un datoru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto!

Zaudējumi ir vērā ņemami. Pirmais, protams, pazudušo matu vērtība naudas izteiksmē, taču ne mazāk vērtīga bija informācija, ko šīs ierīces glabāja.

Interesanti, ka zaglis izvēlējies tieši datoru un telefonu un nav aizticis citu tehniku, kas arī nav bijusi lēta.

Izrādās, ka Mākslinieku savienības telpās ik pa brīdim ieklīstot zagļi. Šis neesot pirmais gadījums. Lai nu kā, Reinis ļoti vēlas atgūt pazudušo datoru un iPhone vai vismaz – noskaidrot, kas ir zaglis un kur viņu meklēt.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lauris хайрцаг
    0

    Lauris хайрцаг

    lombardos ir latgalites tirgus tikai arpus ciganiem vgan jau ar sludinajumos buss

    03.10.2015 20:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas