Mākoņkalna pagastā liesmas noposta garāžu ar tajā esošu auto

0 komentāri

Rēzeknes novada Mākoņkalna pagastā liesmas postījušas zem viena jumta izbūvētu saimniecības ēku un garāžu.

Ugunsgrēks noticis svētdien, ap plkst. 22.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji stāstīja, ka ugunsgrēka laikā sadegusi arī garāžā esošā automašīna, toties cilvēki nav cietuši. Kopējā degšanas platība bijusi 100 kvadrātmetri.

Savukārt Strenču novada Sedā, Parka ielā, vakar ap plkst.22.30 dedzis šķūnis 150 kvadrātmetru platībā.

Tāpat vakar izcēlās ugunsgrēks arī kādā neapdzīvotā divstāvu mājā Rīgā, Pētersalas ielā 3. Kopējā degšanas platība bija 355 kvadrātmetri. Dzēšanas darbu laikā Pētersalas ielā nācās slēgt satiksmi.

Kā liecina operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī, laikā no 5. oktobra plkst.6.30 līdz 6 .oktobra plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 43 izsaukumus – dzēsti 25 ugunsgrēki, veikti 12 glābšanas darbi, bet četri izsaukumi izrādījušies maldinoši. Ugunsgrēkos neviens cilvēks nav cietis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas