Mājās, kur strādājusi vardarbīgā aukle, manītas melnās maģijas rituālu liecības

0 komentāri

Bez Tabu turpina pētīt kādu aukli, pār kuru gulst aizdomu ēna par cietsirdīgu izturēšanos pret auklējamiem bērniem. Lai gūtu komentārus no pašas aukles Helēnas, Bez Tabu žurnālists sazinājās ar viņu un vēlējās noskaidrot, vai pēc skandalozā video publicēšanas viņa vēl arvien auklē bērnus.

Sieviete žurnālistam atteica, vien norādīja, ka pieskata savus mazbērnus, kas izrādījās meli. Bez Tabu sazinājās ar kādu sievieti, kas bija atpazinusi skandalozajā video savu bērnu aukli Helēnu, tomēr viņas vērtējums par savu aukli bija teju vai glaimojošs. Un tomēr, kā norādīja bērnu mamma, aukle Helēna dažbrīd spēj tik pārliecinoši runāt ar ģimenes locekļiem, ka tie sievietei neiebilstot un ir teju vai hipnotizēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt citās ģimeņu mājās, kurās bērnus pieskata šī pati sieviete, bieži vien tiekot atrasti sveču tauki, nospiedumi pie spoguļa un pat urīns – viss liecinot par iespējamiem melnās maģijas seansiem. Lai vai kā – Bez Tabu devās uz Iecavu, lai atrastu iespējamo vaininieci, tomēr kaimiņi īsti neko par viņu pastāstīt nevarēja. Savukārt, cik tālu tikusi izmeklēšana konkrētās lieta sakarā, policija sola pavēstīt nākamnedēļ.

Vairāk uzzini video!

Kāpēc pieaudzis cilvēks var būt vardarbīgs pret bērnu?

Bērnu Klīniskās slimnīcas ārste psihoterapeite Gunta Andžāne, komentējot sievietes rīcību, pievienojot urīnu bērna pārtikai, norāda: ”Acīmredzot tā ir viņas pašas psiholoģiskā un vardarbīgā pieredze savā bērnībā, vien viņai zināmi iemesli un vien viņai zināma atriebība. Teorija. Šādas rīcības iet bez sajutām, un visas sajūtas, kas prasa mīļumu, siltumu, uzmanību, ir izstumtas.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas