Magoņa lieta par kukuļa došanu drīzumā tiks nodota prokuratūrai

0 komentāri

Latvijas dzelzceļa bijušā vadītāja Uģa Magoņa lieta janvāra beigās vai februāra sākumā varētu tikt nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, raidījumā 900 sekundes pauda ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Viņš gan pauda, ka vēl tiek gaidītas būtiskas liecības, kuras var mainīt situāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

900 sekunžu rīcībā ir ziņas, ka arī Uģis Magonis nav sniedzis liecības šajā lietā.

Atgādināsim, ka Magoni augustā aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, kas pret viņu sācis kriminālprocesu gandrīz par pusmiljonu eiro liela kukuļa pieņemšanu. Par šo pārkāpumu bijušajam Latvijas dzelzceļa vadītājam draud cietumsods no diviem līdz desmit gadiem. Kukulis ņemts saistībā ar uzņēmuma Latvijas dzelzceļa ritošā sastāva serviss iepirkumu – tajā no Igaunijas miljonāram Oļegam Osinovskim piederoša uzņēmuma tika nopirktas četras vecas dīzeļlokomotīves.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas