Madonas pusē īpaši cietsirdīgi nogalināta 35 gadus veca sieviete

0 komentāri

Noziegums ar traģiskām sekām nedēļas nogalē noticis Madonas pusē, Praulienā, kur sestdien atrasts 35 gadus vecas sievietes līķis, vēsta TV3 Ziņas.

Sieviete tikusi nogalināta īpaši cietsirdīgi.

Aizdomās par viņas nogalināšanu aizturēts 1967. gadā dzimis vīrietis, ar ko sieviete pirms traģēdijas kopā lietojusi alkoholu.

Slepkavības laikā mājās atradās arī sievietes bērns, kas gulējis blakus istabā un neko nav redzējis.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas