Ludzā atrod puskilogramu marihuānas

0 komentāri

Pretnarkotiku pasākumu ietvaros Latgales pilsētā Ludzā policija konfiscējusi aptuveni puskilogramu marihuānas, kā arī aizturējusi vairākas personas, kas tiek turētas aizdomās par aizliegto vielu izplatīšanu.

Veicot izmeklēšanu jau iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros, likumsargi aizturēja 1990. un 1992. gadā dzimušus jauniešus, kas no Ludzas devās uz Rēzekni. Pēc policijas teiktā, tur abi likumpārkāpēji grasījās realizēt narkotiskās vielas. Pie abām personām, kā arī viņu automašīnā tika atrasta sasmalcināta augu izcelsmes viela, visticamāk – lietošanai sagatavota marihuāna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turpinot darbu šī kriminālprocesa ietvaros, tika veikta kratīšana vecākā vīrieša uzturēšanas vietā, kurā tika atrasti un izņemti kaltēti marihuānas augu stādi.

Kaut arī paši vīrieši jau likumsargiem atzinuši, ka atrastās vielas ir marihuāna, tomēr precīzu vielas izcelsmi, kvalitāti un daudzumu noteiks ekspertīze.

Turpinot operatīvo pasākumu kompleksu, 21. septembrī Ludzā aizdomās par narkotisko un psihotropo vielu apriti policijas darbinieki aizturēja arī triju personu grupu. Tika pārmeklēta 1995., 1996. un 1998. gadā dzimušo jauniešu automašīna, un tās salonā tika atrasts papīra iepakojums, kurā atradās augu izcelsmes viela, kas līdzīga marihuānai. Par šo faktu tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros policijas darbinieki veica kratīšanu kādā neapdzīvotā mājā Ludzā, kurā aizturētie jaunieši audzēja un kaltēja marihuānas augus.

Abu kriminālprocesu ietvaros policijai izdevās izņemt aptuveni puskilogramu marihuānas. Izmeklēšana un darbs turpinās, informē likumsargi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas