Ļoti dīvaini! Baldonē pilnā ātrumā auto iebrauc kokā un sadeg!

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Pulkstenis rādīja bez desmit minūtēm astoņi no rīta. Vladimirs jau bija darbā Rīgas ielā, Baldonē, kad, atrodoties ēkā, viņš pēkšņi sadzirdēja pamatīgu blīkšķi. Tik pamatīgu, ka nevarēja nepaskatīties, kas īsti noticis…

Izrādās, ka zaļš 3. sērijas BMW spēkrats bija nobraucis no ceļa un ietriecies kokā. Uz asfalta nebija nevienas bremzēšanas pēdas. Automašīnā atradās četri cilvēki, trīs vīrieši un viena sieviete. Automašīna aizdegusies, un liesmas izplatījušās ļoti ātri.

Kamēr Vladimirs zvanījis neatliekamajai palīdzībai, pie nelaimē nonākušajiem jau piesteidzies kāds garāmgājējs. Visi tikuši no automobiļa ārā un aizvesti uz slimnīcu. Negadījuma iemesls aizvien ir liela mīkla.

Izskanējusi arī versija, ka automašīnas šoferis pie stūres vienkārši aizmidzis, tāpēc nav centies spēkratu ne savaldīt, ne apturēt.

Mediķi ziņo, – kad nelaimes vietā ieradusies brigāde, visi cietušie bijuši pie samaņas. Policija tagad veic izmeklēšanu.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas