Lietuvas pilsonis Latgalē aukstasinīgi nogalinājis 47 gadus vecu sievieti

0 komentāri

Šodien Degpunktā komanda saņēmusi šokējošu informāciju par to, ka Latgalē pastrādāta aukstasinīga slepkavība. Daugavpilī kādā daudzdzīvokļu namā, Cietokšņa mikrorajonā, atrasta mirusi 47 gadus veca sieviete. Policisti šo informāciju izmeklēšanas interesēs līdz šim nepubliskoja, taču tagad, kad slepkava apcietināts un lietas apstākļi noskaidroti, ir gatavi runāt publiski.

Cietokšņa mikrorajonā tika atrasts 1968. gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – grieztām brūcēm. Nekavējoties policijā tika uzsākts kriminālprocess un veiktas neatliekamās izmeklēšanas darbības, kuru rezultātā tajā pašā dienā aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja 1985. gadā dzimušu vīrieti – Lietuvas pilsoni, kurš kopš 2008. gada bija meklēšanā Lietuvā par mantiska rakstura noziegumiem.

13. aprīlī aizturētajam vīrietim Daugavpils tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas