Lietuvā notver zagļus, kuri no lombarda Liepājā nolaupījuši zeltlietas 7000 eiro vērtībā

0 komentāri

Sadarbojoties ar lietuviešu kolēģiem, Valsts policijai (VP) Lietuvā izdevies aizturēt divas personas, kuras 30.janvāra pievakarē aplaupīja lombardu Liepājā, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Šteinberga skaidroja, ka 30.janvārī ap plkst.17 Liepājā, Lielajā ielā, lombardā ienākuši vīrietis un sieviete, kuri, nodarot miesas bojājumus lombarda darbiniecei, nolaupījuši zeltlietas gandrīz 7000 eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijai operatīvi izdevies noskaidrot, ka abas personas – 1986.gadā dzimušais vīrietis un 1993.gadā dzimusī sieviete – pēc noziedzīgā nodarījuma veikšanas plānojušas pamest Latviju. Tika noskaidrota automašīna, ar kādu abi bēga un, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar kolēģiem no Klaipēdas apriņķa, izdevies abas personas aizturēt Lietuvā. Pie viņiem atrasta arī nozagtā manta – dažādi zelta izstrādājumi, galvenokārt gredzeni. Par notikušo sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā.

Aizturētajām personām Ģenerālprokuratūra piemērojusi Eiropas apcietinājuma lēmumu, kas paredz, ka izmeklēšana šajā procesā jāpabeidz desmit dienu laikā.

Kurzemes reģiona pārvaldē šis ir pirmais gadījums, kad nepilnu 24 stundu laikā pēc noziedzīga nodarījuma pastrādāšanas personas tiek aizturētas ārpus Latvijas un viņu aizturēšanai tiek piemērots Eiropas apcietinājuma lēmums.

Vērienīgajā operācijā piedalījās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Operatīvās vadības nodaļa, Liepājas iecirknis, Kriminālpolicijas birojs, Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Starptautiskās sadarbības birojs, Ģenerālprokuratūra, Kuldīgas tiesa un tulks.

Pašlaik aizturētie, kuri jau iepriekš vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā, atrodas apcietinājumā Klaipēdā. Tiek lemts par viņu izdošanu Latvijai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas