Lietuvā aiztur Latvijas pilsoņus un čečenu, kas uz Poliju veduši vjetnamiešus

0 komentāri

Lietuvas robežsargiem pie Polijas robežas izdevies aizturēt astoņus nelegālos imigrantus no Vjetnamas un piecus Latvijas pilsoņus un čečenu, kuri viņus vieglajos automobiļos veduši Polijas virzienā.

Lietuvas robežapsardzes darbinieki degvielas uzpildes stacijā pievērsuši uzmanību trim automobiļiem, tostarp ar Latvijas numuriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Drīz noskaidrojies, ka Latvijas pilsoņi un čečens tajos ved aizdomīgu personu grupu. Četri pasažieri pēc aizturēšanas metušies bēgt. Viens no viņiem pēc trim brīdinājuma šāvieniem aizturēts, bet pārējo meklēšanai nācies piesaistīt kinologu ar dienesta suni un policijas papildspēkus.

Vjetnamas pilsoņi uz laiku izmitināti Pabrades bēgļu izmitināšanas centrā. Lietuvā šogad aizturēti 355 migranti no Vjetnamas un 23 Latvijas pilsoņi, kuri viņus transportējuši cauri Lietuvai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas