Liepas pagastā laupītāji uzspridzina bankomātu

0 komentāri

Cēsu pusē Liepas pagasta centrā sestdienas naktī uzspridzināts vienīgais tuvākās apkārtnes bankomāts. Vai zagļi tika arī pie naudas?

Šodien pie Rūpnīcas ielas pirmā nama, kur atrodas pārtikas veikals viss ir mierīgi, tā it kā brīvdienās nekas nebūtu noticis. Tomēr tiem retajiem iedzīvotājiem, kuri vēl nav dzirdējuši par bankomāta iznīcināšanu, šodien nācās palikt bez naudas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietā, kur vēl pirms pāris dienām atradās Swedbank ”naudas kaste”, tagad priekšā piesista skaidu plāksne un palikusi tikai izkārtne. Izrādās zagļi bankomātu nav centušies tā vienkārši uzlauzt, bet gan izmantotas sprāgstvielas.

Blīkšķis sestdienas naktī pulksten trijos uzcēlis kājās visu pagasta centru. Iepriekš nekad Liepā neviens bankomātu nebija aizticis.

Iedzīvotāji saka – ja banka neuzliks jaunu bankomātu, būs jāiztiek bez. Protams, ērtāk jau ir kad vajadzības gadījumā var ātri tikt pie skaidras naudas.

Citi iedzīvotāji gan saka, – jā jādzīvo bailēs, ka atkal var spridzināt, tad labāk pēc naudas brauktu uz Cēsīm. Daudziem pagastā ir mašīnas un arī sabiedriskais transports iet regulāri. ”Nekas, nekas, nekas. Pārdzīvosim, tā vietā, lai mūs te bombardētu un spridzinātu, kam mums tas vajadzīgs. Mums nevajag,” tā vietējā iedzīvotāja Gaļina.

Policijā par notikušo tagad sākta rūpīga izmeklēšana un likumsargiem vēl svaigā atmiņā marta sākumā notikusī bankomāta spridzināšana Strenčos, ar ko iespējams velkamas paralēles.

Jāatgādina, ka Strenču bankomāta spridzināšanas gadījumā, kur arī cieta Swedbank bankomāts, toreiz zagļiem izdevās tikt pie naudas. Tomēr diez vai to izdevās laist apgrozībā, jo banknotes visticamāk sabojājusi bankomātā iebūvētā sistēma, kas izsmidzina zaļu krāsu, noziedzniekiem tiekot līdz seifam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas