Liepājas policija kriminālvajāšanai nodod lietu par valsts karogu zādzību

0 komentāri

Vēl pagājušajā gadā policija saņēma iesniegumu no kādas sētnieces, kura, uzsākot darba dienas gaitas, konstatējusi, ka, uzlaužot durvis, no šķūnīša Liepājā, Raiņa ielā, nozagti astoņi Latvijas Republikas valsts karogi.

Par notikušo Valsts policija uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 175. panta – Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot operatīvās darbības, policijas darbiniekiem izdevās iegūt iespējamās vainīgās personas pirkstu nospiedumus. Pārbaudot iegūto informāciju, tika aizturēts kāds jau agrāk par laupīšanu tiesāts vīrietis. Izmeklēšanas gaitā izdevās noskaidrot, ka zādzība tikusi pastrādāta divatā, kopā ar kādu paziņu.

Likumsargi aizturēja arī šo personu, kura gan iepriekš nebija nonākusi policijas redzeslokā. Tika noskaidrots, ka noziegumu abi aptuveni 20 gadus jaunie vīrieši pastrādājuši, būdami alkohola reibumā, tādēļ īsti nespēj argumentēt savas rīcības iemeslus.

Valsts karogus diemžēl neizdevās atgūt, jo aizdomās turētās personas no tiem jau bija atbrīvojušās. Līdz ar to personas saucamas pie atbildības tieši par zādzības faktu.

Šobrīd policija lietas izmeklēšanu ir pabeigusi, un tā nosūtīta prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas