Cilvēku modrība izglābj sievietes dzīvību

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Pateicoties iedzīvotāju modrībai un Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) operatīvajai rīcībai, 31. marta vakarā Ķekavā izdevies glābt kādas 85 gadus vecas sievietes dzīvību.

Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvalde satrauktās iedzīvotājas zvanu par vienas sirmgalves iespējamām likstām saņēma 31. martā vakarā plkst. 20.17. Viņa informēja, ka Ķekavā dzīvojošā paziņa neatbild uz tālruņa zvaniem, lai gan dzīvoklī ir dzirdama tālruņa skaņa un ieslēgts televizors. Esot pamatotas aizdomas, ka sirmgalvei esot kļuvis slikti ar veselību.

Nekavējoties uz sirmgalves dzīvesvietu kādā daudzdzīvokļu namā Ķekavā ieradās RPP darbinieki, kuri bija izsaukuši arī kolēģus no Valsts ugunsdrošības dienesta un Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta.

Ņemot vērā kaimiņu aptaujas gaitā iegūto informāciju un to, ka sirmgalve neatsaucās uz pašvaldības policijas zvaniem pie durvīm, tika pieņemts lēmums uzlauzt dzīvokļa durvis. Ienākot dzīvoklī, gados vecā kundze tika atrasta smagā stāvoklī guļam uz gultas un bija redzams, ka viņai ir palicis slikti ar veselību, bet pašas spēkiem nav spējusi izsauktu palīdzību. Pēc cietušās teiktā, tādā stāvoklī viņa pavadījusi vairāk par diennakti – kopš 30. marta vakara. Sirmgalve nekavējoties tika nogādā slimnīcā.

Reģionālā pašvaldības policija pateicas Ķekavas iedzīvotājai, kura nebija vienaldzīga un informēja likumsargus par iespējamo nelaimi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • innga
    0

    innga

    Jauki,ka ir tādi kaimiņi!

    02.04.2015 17:20

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas