Lidostā Rīga aizturēts meklēšanā esošs Latvijas nepilsonis

0 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 80 likumpārkāpējus.

Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēts no Londonas ieceļojošs Latvijas nepilsonis, kurš ir policijas meklēšanā. 1984. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izceļošana no valsts liegta vienai Latvijas pilsonei. Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēta viena Latvijas pilsone, kuras pase nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstu teritorijas. 1936. gadā dzimušai sievietei liegta izceļošana no Latvijas.

Tikmēr ieceļošana Latvijā liegta četriem ārzemniekiem. Ventspils ostā un Lidostas Rīga robežkontroles ieceļošana Latvijā liegta vienam Indijas un vienam Kazahstānas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, savukārt Lidostas Rīga un Grebņevas robežkontroles punktos ieceļošana Latvijā liegta vienam Uzbekistānas un vienam Pakistānas pilsonim, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi, kā arī viņiem nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam. Visas personas atgrieztas uz izceļošanas valstīm.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus, valsts iekšienē ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 18 personām – 11 Igaunijas, 4 Krievijas un 3 Lietuvas pilsoņiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas