Lems, vai atbrīvot no apcietinājuma šoferi, kurš Garkalnē ietriecās velosipēdistos

0 komentāri

Rīgas apgabaltiesa šodien lems, vai iespējams atbrīvot Polijas šoferi, kura vadītais spēkrats pirms mēneša ietriecās riteņbraucēju grupā Garkalnē. Dažādas traumas, arī ļoti smagas, toreiz guva 11 bērni.

Tiesa šodien paredzējusi izskatīt šofera sūdzību par apcietinājuma piemērošanu. Šofera advokāti pauduši, ka kravas automašīnas vadītājs ļoti nožēlo notikušo un no izmeklēšanas neizvairīsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par notikušo ir sākts kriminālprocess, un tiek noskaidroti negadījuma apstākļi, tāpēc tiesa Polijas pilsonim iepriekš nolēma piemērot apcietinājumu.

Viena no sākotnējām izmeklēšanas versijām liecina, ka negadījums varētu būt noticis tāpēc, ka nav ievērota droša distance un pārkāpts atļautais braukšanas ātrums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas