Laupītāji ielā uzsāk konfliktu, bet pēc tam piekauj un aplaupa

0 komentāri

Laikā no Līgonakts uz Jāņu dienu Rīgas Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Bulduru prospektu, kur aplaupīti divi jaunieši.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka jaunieši svinējuši Jāņus, tādēļ atradušies alkohola reibumā. Pie viņiem pienākuši divi vecāki vīrieši un sākuši konfliktēt. Konflikts pāraudzis kautiņā, kura laikā vīrieši abus jauniešus piekāvuši un nolaupījuši viņu mobilos tālruņus un naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti noskaidroja uzbrucēju pazīmes un uzsāka viņu meklēšanu. Netālu no notikuma vietas Jūrmalas iecirkņa policisti aizturēja pazīmēm atbilstošus 1962. un 1981. gadā dzimušus vīriešus, pie kuriem atrasti abu cietušo mobilie telefoni un nauda.

Noskaidrojot aizturēto personu identitāti, policisti konstatēja, ka abi laupītāji jau iepriekš vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā, tostarp arī par laupīšanu.

Par šo noziegumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas – par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Vakar abiem aizturētajiem tiesa piesprieda apcietinājumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas