Laupītāji pārlec pāri aptiekas letei un iespundē aptiekāri palīgtelpā

1 komentārs

Divi laupītāji veikuši zādzību kādā aptiekā Miera ielā – noziedznieki pārlēkuši pāri aptiekas letei, iestūmuši aptiekāri palīgtelpā un viņu tur iespundējuši. Kamēr aptiekāre centās izkļūt no palīgtelpas, laupītāji no kases paņēma aptuveni 150 eiro un aizbēga no notikuma vietas.

Pēc neilga laika aptiekas darbiniece pati saviem spēkiem izkļuva no palīgtelpas un izsauca policiju. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un pirmdien aizturēja 1976. un 1989. gadā dzimušus vīriešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abi aizturētie, kuri jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā, atzina savu vainu laupīšanā. Otrdien, 22. aprīlī, policija aizturētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Par laupīšanu grupā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu vīriešiem var draudēt brīvības atņemšana līdz astoņiem gadiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • @@
    0

    @@

    Kur smadzenes tiem laupītājiem?:D Banāli.

    22.04.2015 16:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas