Ļaunprātīga dedzināšana Saulkrastos

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

28.augusta, naktī Saulkrastos šķietami neliels ugunsgrēks piemājas šķūnītī izvērās par katastrofu kādas privātmājas īpašniekam, jo līdz ar piebūvi, kurā mētājas vien veci dēļu gali, nodega arī dzīvojamās telpas.

Mihails nakti pavadīja Daugavpilī ciemojoties pie mammas, kad ap pulksten trijiem sāka zvanīt telefons – vispirms apsardzes kompānija, pēc minūtes kaimiņi, un ziņojums visiem viens – aizdedzies viņam piederošais šķūnis un māja. Vīrietis steidzies uz Saulkrastiem un rītausmā ieraudzītais viņu pamatīgi satriecis.

Nakts, nežēlīgs lietus, lietusgāzes bija tādas, ka te viss bija applūdis! Un uguns. Ugunsdzēsēju sākotnējā versija par notikušo liecina, ka vispirms aizdedzies šķūnis, tad liesmas pārmetušās uz māju. Iespējams, noticis īssavienojums, jo tas ir vienīgais avots, kas varētu radīt liesmu. Mihails gan tam netic, jo šķūnis bijis vecs, elektroinstalācija jauna, turklāt jau minētais lietus.

‘’Vecs, vecs, vecāks par šo māju, sapuvis! Es uz to visu laiku skatījos un domāju, kad tas reiz pats sabruks, lai nebūtu jājauc nost. Tas vienkārši nevarēja aizdegties, tas vienkārši ir sapuvis,’’ Mihails piebilst, ka pats ir elektriķis un bija parūpējies, lai māja šajā ziņā būtu droša. Arī zibens nebūs pie vainas – kaimiņi bliezienu būtu dzirdējuši, taču nekā.

Ugunsdzēsēji atzīst, ka lieta ir īpatnēja, tāpēc te jau tālāk darbs policistiem, tomēr labā ziņa ir tā, ka pēc salīdzinoši nelielām investīcijām mājā varēs dzīvot.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas