Ļaunprātīga dedzināšana privātmājas pagalmā – nosvilina Chrysler

0 komentāri

Pirms vairākām dienām Vecmīlgrāvī kādas privātmājas pagalmā pilnībā sadega vieglā automašīna Chrysler. Videoieraksti liecina, ka tā bijusi ļaunprātīga dedzināšana.

Liesmas apslāpēt metās pats tās saimnieks un viņa kaimiņš. Galvenais tobrīd esot bijis novērst to, ka uguns pārmetas uz blakus esošajām mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ja mēs būtu nokavējuši vēl dažas minūtes, automašīna būtu varējusi uzsprāgt. Sprādziens būtu bijis iespaidīgs,” stāsta Aleksandrs, sadegušās automašīnas īpašnieks. Jau sākumā bijis skaidrs, ka pašu spēkiem uguni neizdosies apslāpēt, tādēļ izsaukti ugunsdzēsēji.

Blakus esošās skolas videoieraksts apliecina, ka dedzināšana bijusi ļaunprātīga, un to paveikuši divi vēl neidentificēti vīrieši. Automašīnas īpašniekam nav versiju, kādēļ kādam radusies vēlme pastrādāt šādu noziegumu.

Ugunsgrēkā automašīna izpostīta pilnībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas