Latvijas robežsargi un muitnieks nonāk aiz restēm par dalību starptautiskā kontrabandas afērā

0 komentāri

Par dalību starptautiskā kontrabandistu grupējumā aizturēti astoņi Latvijas robežsargi un viens muitnieks – divi robežsargi ir apcietināti.

Grupējums bijis iesaistīts zagtu luksusa klases automašīnu un automašīnu ar mainītiem numuriem nogādāšanā uz Krieviju, kā arī tabakas izstrādājumu kontrabandā no Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts robežsardzes priekšnieks Normunds Garbars LNT Ziņām atzina, ka kopumā dokumentētas astoņas epizodes, uz kura pamata šodien piemēroti procesuālie statusi aizdomās turamajiem robežsargiem un privātpersonām, kuras bija noziedzīgā nodarījuma organizatori.

Divu privātpersonu, astoņu robežsargu un vienas muitas amatpersonas aizturēšana notikusi janvārī un februārī. Viena privātpersona un divi robežsargi ir apcietināti, pārējām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Četri robežsargi pēc aizturēšanas no Valsts robežsardzes atvaļinājušies pēc pašu vēlēšanās.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas