Latvijas mežos šodien beidzas ugunsnedrošais periods

0 komentāri

Latvijas mežos pirmdien, 15. septembrī, beigsies ugunsnedrošais periods, kura laikā netika atļauta ugunskuru kurināšana mežā.

Ugunsnedrošais periods sākās aprīļa vidū. Šajā laikā reģistrēts 671 meža ugunsgrēks – tas ir krietni vairāk nekā pērn un aizpērn, kad mežos dzēsti attiecīgi 422 un 162 ugunsgrēki. Tāpat lielākas, salīdzinot ar citiem gadiem, ir izdegušās platības. Šogad tie ir vairāk nekā 570 hektāri mežu iepretim 217 un 90 hektāriem mežu pērn un aizpērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākais skaits meža ugunsgrēku ir reģistrēts Pierīgā, šim reģionam seko Daugavpils apkārtne.

Mierīgākais ugunsnedrošā perioda laikā ir bijis septembris, kad reģistrēti vien trīs nelieli ugunsgrēki Rīgas tuvumā.

Tāpat 15. septembrī Latvijā oficiāli beidzas arī peldsezona.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas