Latvijas laukos kāds, iespējams, ļaunprātīgi pielaiž uguni pasta ēkai

0 komentāri

Pārgaujas novada Plāča ciematā vakar vakarā nodegusi bijusī pasta ēka. Policisti aizturējuši kādu vīrieti, kurš varētu būt ēkas dedzinātājs, ziņo raidījums Degpunktā.

Pirmdienas, 28. marta, vakarā ap pulksten pusdeviņiem uz Vidzemes šosejas Plāča ciematā izveidojās sastrēgums. Policija un glābēji bija slēguši satiksmi, jo lielā platībā aizdegās bijusī pasta ēka, kas jau ilgāku laiku bijusi pamesta un izlikta pārdošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raidījuma Degpunktā satiktais vietējais iedzīvotājs Andrejs ir pārliecināts, ka dedzināts tīšuprāt, tikai nevar saprast, kuram tas būtu izdevīgi. Vīrietis domā, ka šajā apkārtnē uzdarbojas ļaunprātīgs dedzinātājs, kuram tas vienkārši patīk, jo arī iepriekš kaimiņu ciematos degušas pamestas ēkas.

Policijā saka, – saistībā ar notikušo ugunsgrēku tiek pārbaudīts kāds vīrietis. Viņš ugunsdzēsēju ierašanās brīdī rosījies pa mājas telpām, turklāt sagriezis roku. Vai vīrietis centies kaut ko nodzēst vai arī gluži pretēji – tagad tas arī ir jautājums Nr. 1, uz ko jāmeklē atbildes!

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas