Latvijas dabas parkā aiztur īpaši nežēlīgu sērijveida malumednieku

0 komentāri

Tērvetes dabas parkā uzdarbojies malumednieks, kuru sestdien policijai izdevies aizturēt.

Tas ir kāds vietējais iedzīvotājs, kurš mežā izlicis cilpu lamatas, kas tiek uzskatīta par īpaši nežēlīgu medību metodi. Par šo pašu pārkāpumu vīrietis pieķerts jau trešo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lauris Arājs, VP Nelikumīgu medību apkarošanas vienības galvenais inspektors:

Tas ir vispār bīstams līdzeklis, rīks un paņēmiens, kā dzīvniekus nomedīt. Tas kā tās stirniņas vai jebkuri citi dzīvnieki, ko mēs esam ņēmuši ātrāk jau nobeigušos, kā viņi ir mocījušies, izkārpījuši zemi līdz brīdim, kad viņi ir nomiruši, tas skats ir diezgan šausmīgs.

Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts arī cietumsods līdz pat četriem gadiem, tomēr prakse liecinot, ka malumedniekiem reālu brīvības atņemšanu parasti nepiespriež.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas