Latvija ir kūlas dedzinātāju “lielvalsts” – reģistrēts rekordliels izsaukumu skaits

4 komentāri

Lieldienu brīvdienās aktivizējas kūlas dedzinātāji – piektdien reģistrēts rekordliels izsaukumu skaits.

Glābējiem nedēļas nogales sākumā nācies dzēst 103 kūlas ugunsgrēkus, kas ir uz pusi vairāk, nekā iepriekš. Šajā pavasarī tas ir redords, lai gan citus gadus dedzinātāji uzdarbojušies vēl aktīvāk, pamanoties izraisīt ap 200 ugunsgrēku dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vislielākās platības izdegušas Rēzeknes un Ludzas apkārtnē. Savukārt Rīgā liesmas paņēmušas cilvēka dzīvību –  Bolderājā, ugunsgrēkā privātmājā, sadzedzis kāds vīrietis.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Ilva
  +2

  Ilva

  Latvija arī viena no lielvalstīm, kur ES naudu maksā tikai par to vien ka viņš tālredzīgs būdams ir iegādājies zemi, bet to neapstrādā, tikai reizi gadā nodedzina kūlu. Uzskatu, ja nekas netiek ne sēts ne arī stādīts, tad nekāda nauda nepienākas.

  27.03.2016 10:06

 • Antiņš
  +1

  Antiņš

  pareizi ka Latvija izceļas ar nesakoptību ,bet ne tikai zemes platībās vien.Cik nav graustu īpašnieku?Tas grausts pilsētas vidū draud uzgazties cilvēkiem virsū,bet nav tāda likuma kurš ļautu vismaz kārtīgu sodu uzlikt un likt sakopt.Nu par atsavināšnu nerunāsim-mans nams ir mana pils!

  27.03.2016 10:39

 • lOL
  +1

  lOL

  Vismaz kaut kur mēs esam priekšā citiem

  27.03.2016 10:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas