Lai savaldītu jaunieti, kurš draud uzspridzināt māju Rīgā, iesaista specvienību

0 komentāri

Vakar vēlā pēcpusdienā kāds vīrietis Sarkandaugavā pa sava dzīvokļa logu garāmgājējiem uz galvas sāka mest dažādas sadzīves mantas. Par laimi, priekšmeti nevienam nav trāpījuši, toties agresīvais vīrietis piedraudējis uzspridzināt savu dzīvokli un līdz ar to visu māju.

Spridzināšanas draudus apkārtējie uztvēruši nopietni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgā, Aptiekas ielā, reaģējot uz spridzināšanas draudiem, no kādas piecstāvu dzīvojamās ēkas evakuēti iedzīvotāji un krīzes situāciju ieradusies risināt specvienība OMEGA.

Ilgi neminstinoties, policisti izsituši trešā stāva logu un saņēmuši draudētāju ciet. Tā kā ārā vēl bija gaišs, notikušajam aculiecinieku netrūka.

Foto

Izrādās, – aizturētajam 23 gadus vecajam vīrietim nekādu sprāgstierīču nav bijis, viņam vienkārši sašķobījusies garīgā veselība. Puiša paziņas pieļauj, – tas tāpēc, ka viņš juties vientuļš.

Policijā par notikušo tik un tā šobrīd uzsākts kriminālprocess, taču, lai jauno vīrieti sodītu, viņam vispirms būs jāiziet ārstu psihiatru komisija.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas