Labs policijas darbs: Kauguros atklāta 10 000 eiro vērtas marihuānas “glabātuve”

0 komentāri

Teju 10 000 eiro vērta marihuāna pircēju kabatu vietā nonākusi pie policijas. Tādu pašu ceļu veikuši arī divi gāzes ieroči, heroīns, svari un vēl šis tas, Kauguros aizturēti divi narkotiku glabātāji un droši vien arī – tirgotāji.

Izskats līdzīgs kā saiņiem vecmāmiņas kaltēto tēju skapītī, taču patiesībā tie ir vairāk nekā 600 grami marihuānas. Kopējā vērtība – gandrīz 10 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un tas viss Jūrmalā – Slokas nomalē, privātmāju rajonā. Jau gada sākumā radās aizdomas, ka šajā pilsētas daļā varētu atrasties diezgan liels daudzums narkotiku, un tagad, kad veiktas kratīšanas divās atsevišķās vietās, vienā pie 50 gadus vecas sievietes atrasti pārdesmit grami marihuānas, pieci heroīna iepakojumi, elektroniskie svari un polietilēna maisiņi, kas paredzēti narkotisko vielu uzglabāšanai. Savukārt otras kratīšanas laikā pie 41 gadu veca vīrieša viņa dzīvesvietā atrasti aptuveni 600 gramus marihuānas.

Foto

Policisti uzskata, ka pie sievietes atrastais heroīns, iespējams, paredzēts viņas pašas lietošanai. Savukārt, kas attiecas uz marihuānu – andele Slokā neesot notikusi pārāk ilgi. Tomēr, spriežot pēc tā, ka tika atsavināti arī divi gāzes ieroči, kas tika uzglabāti bez attiecīgas atļaujas, likumpārkāpēji biznesu uztvēruši nopietni. Policistiem bija radušās aizdomas, ka viens no atsavinātajiem gāzes ieročiem ir pārtaisīts, tādēļ tie nosūtīti uz ekspertīzēm.

Nav noslēpums, ka par niecīgu peļņu narkotikas cilvēkiem, kuri līdzīgi aizturētajiem, mēdz palīdzēt iztirgot dažādi šaubīgi vietējie iedzīvotāji. Taču – nav pie rokas pieķerts, nav pārdevējs.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas