“Labdien, manā dzīvoklī ir līķis!” Ar šādu sakāmo pie policijas ieradies kāds solīds vīrietis

0 komentāri

Arī galvaspilsētas centrā, kur maksa par dzīvojamo platību ir viena no augstākajām Latvijā, ir savi dzērāju midzeņi. Policisti gan atzīst, ka ziņas par slepkavībām no šādām ēkām pienāk ļoti reti, tomēr pavisam nesen bijusi šāda reize.

“Labdien, manā dzīvoklī ir līķis!” Ar šādu ziņu policijas iecirknī Matīsa ielā, Rīgā, ieradās kāds vīrietis. Likumsargi, kuri gan biežāk raduši, ka šādas ziņas tiek nodotas telefoniski, cēlās un brauca uz Barona ielu, kur tik tiešām visai solīdā ēkā pašā centrā atrada alkoholiķu dzīvokli un tajā – mirušu 46 gadus vecu vīrieti ar daudzām durtām brūcēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai kā dzīvokļa iemītnieks no sākuma vairījās stāstīt taisnību un savu vainu notikušajā noklusēja, viss tomēr bija ļoti aizdomīgi – abi divi bijuši dzīvokļa biedri, abi kopā mitinājušies četrās istabās labā rajonā, un abi kopā arī dzēruši. Pēdējā dzeršanā kaut kā nonākuši līdz savstarpējas cieņas vai politikas jautājumiem, un tad neapstrīdams arguments izrādījies virtuves nazis.

Durvis uz abu vīriešu dzīvokli aizzīmogotas, un kaimiņi rausta plecus, daļu mājas aizņem biroji, savukārt dzīvokļos mītošie lielākoties ir īrnieki, kuri nekam nav pievērsuši uzmanību. Bija kaimiņos dzērāju midzenis vai nē, viņi nezina. Jāpiebilst gan, ka par slepkavību aizturētais jau iepriekš bija tiesāts gan par zādzībām, gan uzbrukumu policistam. Tagad tik drīz mājās viņš nenāks.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas