Kurš atbildēs? Veca māja sāk brukt un sabojā sievietei auto

0 komentāri

Kādu jaunu sievieti Margaritu, nākot no darba, pie sava auto sagaidījis ārkārtīgi nepatīkams pārsteigums. Blakus esošā ēka sākusi brukt, savukārt tas, kas no tās kritis, uzkritis virsū tieši viņas automašīnai.

Margarita strādā Brīvības ielā 399, un savu automašīnu viņa reizēm novieto stāvēšanai pie ēkas sienas. Līdz šim nekādu problēmu nav bijis, taču vakar notikušais sievietei vēl ilgi paliks atmiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Margarita bijusi šokā par notiekošo. Uz viņas auto uzkritusi daļa ēkas fasādes, kas vienkārši sadrupusi. Turklāt viņai vēl paveicies, jo automobili daļēji paglābis fakts, ka virs veikala logiem ir neliela nojume.

Lūk, foto!

Viņa nekavējoties zvanījusi policistiem, tiesa, pagājis kāds brīdis, kamēr likumsargus izdevies pierunāt ierasties. ”Policisti no sākuma negribēja braukt, bet pēc tam tomēr atbrauca, fiksēja faktu un solīja, ka trīs dienu laikā saņemšu atbildi,” stāsta Margarita.

Sieviete tagad vaicā – kurš maksās par automašīnas remontu. Raidījums Degpunktā sazinājies ar ēkas apsaimniekotāju – Rīgas namu pārvaldnieku. Uzņēmuma darbinieki vēl par konkrēto notikumu sniegt komentārus nevarēja, taču teica, – ja sieviete ir ziņojusi policijai un notikušais ir fiksēts, visticamāk, nevajadzētu rasties nekādām problēmām ar spēkrata remontu.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas