Krītošs koks Ķengaragā gandrīz nogalina sievieti

0 komentāri

Par mata tiesu no smagām traumām vai pat drošas nāves paglābusies kāda sieviete, kura Rīgā gandrīz saspiesta zem lūstoša koka.

Bija darba dienas pievakare, un arī Bultu ielā, Ķengaragā, pastaigājās ne mazums cilvēku. Kāda sieviete gāja mājup no darba, taču attapās glābēju rokās pēc tam, kad viņai virsū negaidot uzgāzās koks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābējs saka, ka sievietei trāpījuši milzīgā koka tievākie zari, tāpēc arī traumas nav nopietnas. Paveicies arī, ka sieviete nav guvusi elektrotraumu.

Skaties foto:

Jau vēstīts par notikumiem Jelgavā, kur vietējais iedzīvotājs Roberts vairākkārt uzrunāja pašvaldību, lai tā pievērš uzmanību kādam draudīgam kokam, kas noliecies virs gājēju ietves. Pēc Degpunktā komandas iejaukšanās koks tika pārbaudīts un atzīts par drošu.

Ja rodas aizdomas, ka jūsu apkārtnē, pagalmā vai ielā aug koks, kas kļuvis bīstams un apdraud cilvēku dzīvību vai īpašumu, droši zvaniet pašvaldības policijai, kuri tālāk sazināsies ar vietējo izpilddirekciju. Viņu pienākums ir šādus izsaukumus pārbaudīt.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas